Lash Queen Feline Extravaganza

Lash Queen Feline ExtravaganzaEkstrawagancja na rzęsach! Tak o tuszu do rzęs Lash Queen Feline Extravaganza powie każda dziewczyna, która go używała. Jeżeli ty też go wypróbujesz, całkowicie odmienisz makijaż oczu. Co takiego niesamowitego jest w tym niepozornie wyglądającym kosmetyku? Blogerki, makijażyści i kosmetyczki, a także wszystkie panie, które cenią sobie ładny wygląd, są zgodne w jednej sprawie. Marka Helena Rubinstein wie, co dla kobiet jest najlepsze i dlatego tworzy tak wyśmienite produkty kolorowe.

Tusz do rzęs Lash Queen Feline Extravaganza nadaje spojrzeniu tajemniczy i wyrazisty wygląd. Rzęsy zyskują głęboki czarny kolor, nową podwójną objętość i ekstremalne wydłużenie. Dzięki maskarze Heleny Rubinstein oczy wydają się być większe, makijaż jest elegancki, a spojrzenie zyskuje nowy charakter. Mimo iż produkt kupimy tylko w czarnym odcieniu, świetnie będzie wyglądał nawet na bardzo jasnych rzęsach. Tusz do rzęs Lash Queen Feline Extravaganza dopełni makijaż wieczorowy, biznesowy lub smoky eyes. Sprawdzi się także w makijażu letnim, gdzie cienie do powiek i eyeliner nie są potrzebne. Niestety, tusz do rzęs marki Helena Rubinstein nie jest produktem wodoodpornym.

Maskara Lash Queen Feline Extravaganza zachwyca nie tylko intensywnym kolorem i świetnymi efektami. Przyznasz zapewne, że liczy się także łatwość wykonania makijażu. I tu niemałą rolę odgrywa szczoteczka. Tę w tuszu do rzęs Heleny Rubinstein zaprojektowano tak, aby jak najlepiej pogrubiała i powiększała objętość oprawy oczu. Ma równomiernie rozłożone włosie, dość gęsto ułożone i na tyle sztywne, aby dokładnie rozczesać rzęsy i pokryć je odpowiednią warstwą kosmetyku. Czy wiesz, jak nakładać maskarę Lash Queen Feline Extravaganza? Jeżeli zależy ci na rewelacyjnym wyglądzie, zastosuj się do porad ekspertów marki Heleny Rubinstein. Szczoteczkę przesuwaj w kierunku końców rzęs, zaczynając od ich nasady. Aby wszystkie rzęsy pokryły się tuszem, podczas robienia makijażu oczu patrz w dół i staraj się nie mrugać. Jeżeli zależy ci na efekcie mega grubych i czarnych rzęs, nałóż dwie lub więcej warstw produktu. Twój nowy makijaż zachwyci wszystkich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *