Estee Lauder Sumptuous Extreme

Estee Lauder Sumptuous ExtremeTusz do rzęs Estee Lauder Sumptuous Extreme ekstremalnie upiększa makijaż oczu. Wizażyści i styliści potwierdzają, że maskara dopełni każdy look, i to niezależnie od okazji lub pory dnia. Wyczaruj makijaż idealny do biura lub wystrzałowy na szaloną imprezę do białego rana. Nie przekonasz się o tym, dopóki nie wypróbujesz tego kosmetyku. Na pewno nie będziesz żałować!

Zwiększona objętość, maksymalne podkręcone i dokładnie rozdzielone rzęsy. Właśnie taki efekt zapewni ci makijaż maskarą Estee Lauder Sumptuous Extreme. Rzęsy są perfekcyjnie ułożone, powiększają oczy, a spojrzeniu zapewniają elegancki wygląd lub efekt glamour. Za co kobiety na całym świecie pokochały ten tusz do rzęs? Otóż uwielbiają go za łatwość aplikacji, przyjazny skład i profesjonalnie zaprojektowaną szczoteczkę. Dużym plusem maskary Estee Lauder Sumptuous Extreme jest także to, że nabłyszcza rzęsy i pielęgnuje oczy – została przebadana oftalmologicznie. Polecana jest nawet osobom, które noszą szkła kontaktowe lub okulary. Nie zawiera żadnych środków zapachowych, lecz pigmenty dodające rzęsom niesamowitej i intensywnej barwy.

Co zrobić, aby makijaż oczu przez cały dzień był zachwycający? Sekret udanego make up tkwi w prawidłowej aplikacji tuszu do rzęs Estee Lauder Sumptuous Extreme. Zacznij od pomalowania dolnych rzęs. Pochyl głowę w dół, ale patrz do góry. Na początku może wydać ci się to dziwne, ale z czasem się przyzwyczaisz. Potem przejdź do pomalowania rzęs górnych. Aby je optymalnie zagęścić, przyłóż aplikator do nasady rzęs. Włoski pomaluj tylko do połowy. Maskara pozostanie przy ujściu rzęs. Na koniec pomaluj całe rzęsy. Efekt zagęszczonych włosków możesz spotęgować, nakładając eyeliner wzdłuż linii rzęs i pomiędzy nimi. Możesz już pochwalić się nowym makijażem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *