Lancome Hypnose Drama Mascara

Lancome Hypnose Drama MascaraZapewne zastanawiasz się, co zrobić, aby hipnotyzować spojrzeniem. Kobiety, które w sztuce makijażu osiągnęły już chyba wszystko, coś o tym wiedzą. Zrób to co one i pomaluj rzęsy maskarą Lancome Hypnose Drama Mascara. Przekonasz się, że twojemu spojrzeniu nie oprze się nikt, nie wyłączając mężczyzn.

Specjalnie zbudowana szczoteczka tuszu do rzęs Lancome Hypnose Drama Mascara zapewnia nieziemski efekt. Rzęsy są pogrubione, ich objętość podwaja się, a kolor jest intensywnie czarny. Efekty potęgują się, kiedy nałożysz trzy warstwy tuszu. Nie musisz martwić się posklejanymi i oblepionymi rzęsami. Maskara Lancome Hypnose Drama Mascara zawiera wosk, który zapewnia łatwe prowadzenie szczoteczki po rzęsach. Pamiętaj jedynie, że przed zaaplikowaniem kolejnej warstwy, poprzednia powinna być całkowicie sucha. Dla lepszych rezultatów i uzyskania ładniejszej oprawy oczu rzęsy przeczesz małym grzebykiem. Tusz do rzęs Lancome Hypnose Drama Mascara zawiera czarne pigmenty pochodzenia naturalnego oraz prowitaminę B5. W składzie nie znajdziemy zaś substancji zapachowych. Produkt został przebadany okulistycznie i dermatologicznie. Polecany jest osobom, które noszą okulary i szkła kontaktowe. Tusz do rzęs marki Lancome występuje również w wersji odpornej na wodę jako Hypnose Drama Waterproof i w wersji wakacyjnej w mniejszym opakowaniu.

Tusz do rzęs Lancome Hypnose Drama Mascara posiada szczoteczkę w kształcie litery „S”. Włosie, które znajduje się na czubku aplikatora, jest stosunkowo krótkie. Tak skonstruowana szczoteczka pomaga w wykonaniu bardzo precyzyjnego makijażu, pokrywa tuszem wszystkie, nawet najmniejsze, rzęsy. Jak stosuje się maskarę Lancome Hypnose Drama Mascara? Górne rzęsy pomaluj, zaczynając od nasady; szczoteczkę prowadź równolegle do powieki. Dolne rzęsy natomiast pomaluj czubkiem aplikatora, ustawiając go prostopadle do powieki. Nadmiar tuszu, który może znaleźć się na włosiu, wytrzyj o brzeg buteleczki produktu lub chusteczkę higieniczną. Makijaż na wielkie wyjście jest już gotowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *