Yves Saint Laurent Mascara Volum Effet Faux Cils

Yves Saint Laurent Mascara Volum Effet Faux CilsZachwycaj kolorowymi rzęsami z maskarą Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils. Jako jeden z niewielu kosmetyków do makijażu oczu ten dostępny jest w sześciu odcieniach: czarnym, ciemnobrązowym, fioletowym, burgundowym, ciemnoniebieskim i zielonym. Nie musisz doklejać sztucznych włosków na paskach; upiększaj swoje naturalne rzęsy.

Tusz do rzęs Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils działa na trzy różne sposoby. Po pierwsze, zapewnia głęboki i wyrazisty kolor. Po drugie, odżywia, pielęgnuje i podkręca rzęsy. A po trzecie, utrwala uzyskany efekt. Maskara zawiera aloes i prowitaminę B5, które dbają nie tylko o rzęsy, lecz korzystnie wpływają na nasz aparat wzrokowy. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla osób, które mają wrażliwe oczy lub noszą soczewki. Rzęsy natomiast są chronione przed wypadaniem, przesuszeniem i szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego.

Szczoteczka tuszu do rzęs Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils zbudowana jest z nylonowych włókien o różnej wielkości. Ułatwiają one prowadzenie aplikatora po rzęsach i nakładanie kosmetyku oraz zapewniają długotrwały rezultat. W maskarze Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils znajdują się polimery winylu. Substancje te przeciwdziałają kruszeniu się i rozmazywaniu maskary, rzęsom nadają głęboki kolor i zwiększają przyczepność produktu do powierzchni włosków.

Jak aplikuje się tusz do rzęs Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils? Włosie szczoteczki ułożone jest dość gęsto, dlatego pomiędzy nimi zbiera się produkt. Aby usunąć jego nadmiar, a na rzęsy nałożyć tylko cienką warstwę kosmetyku, zastosuj stary, ale sprawdzony trik makijażystów. Weź czystą szczoteczkę i wytrzyj nią aplikator Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils. Malowanie rzęs od razu stanie się łatwiejsze i prostsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *